Minkoncept łączy kompetencje w zakresie marketingu targowego i nowoczesnego projektowania. Kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte podczas kierowania pracą nad dużymi realizacjami wystawienniczymi dla wielu wiodących marek pozwala na swobodne poruszanie się w świecie targów, zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Znajomość branży w połączeniu ze świeżym, kreatywnym i odważnym pomysłem na kształtowanie przestrzeni zaowocowały stworzeniem naszej firmy.

Na bieżąco śledzimy nowości na rynku usług wystawienniczych i cały czas podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i sympozjach z zakresu szeroko pojętego projektowania z uwzględnieniem nowości technicznych i materiałowych. Myślenie przez pryzmat designu jest nie tylko naszą pracą, ale także życiową pasją.

Cenimy dobre rzemiosło i dobrą organizację pracy. Staranne planowanie zadań i umiejętność przewidywania pozwala nam na to, żeby zawsze o krok wyprzedzać potrzeby naszych klientów i oferować in usługi na wysokim poziomie.

Pracujemy dla satysfakcji i jesteśmy w stanie zrobić wiele, żeby ją osiągnąć. Poczucie dobrze wykonanej pracy oraz uznanie ze strony osób, dla których pracujemy, sprawia nam najwiekszą przyjemność i jest motorem do podejmowania nowych wyzwań.

Jeśli chcieliby Państwo zadać jakieś pytanie lub przekazać informację, prosiły do nas napisać, odezwiemy się tak szybko, jak to będzie możliwe.
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.

Minkoncept
ul. Czerwińskiego 16
61-414 Poznań
tel.:+ 48 514259800
email: biuro@minkoncept.pl

Dojazd do naszej firmy od ulicy Brzóski na wysokości numeru 16 parking po lewej stronie.