TROCHĘ O NAS

Minkoncept łączy kompetencje w zakresie marketingu targowego i nowoczesnego projektowania. Kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte podczas kierowania pracą nad dużymi realizacjami wystawienniczymi dla wielu wiodących marek pozwala na swobodne poruszanie się w świecie targów, zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Znajomość branży w połączeniu ze świeżym, kreatywnym i odważnym pomysłem na kształtowanie przestrzeni zaowocowały stworzeniem naszej firmy.

KIERUNEK - ROZWÓJ

Na bieżąco śledzimy nowości na rynku usług wystawienniczych i cały czas podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i sympozjach z zakresu szeroko pojętego projektowania z uwzględnieniem nowości technicznych i materiałowych. Myślenie przez pryzmat designu jest nie tylko naszą pracą, ale także życiową pasją.

KIERUNEK - PROFESJONALIZM

Cenimy dobre rzemiosło i dobrą organizację pracy. Staranne planowanie zadań i umiejętność przewidywania pozwala nam na to, żeby zawsze o krok wyprzedzać potrzeby naszych klientów i oferować in usługi na wysokim poziomie.

KIERUNEK - SATYSFAKCJA

Pracujemy dla satysfakcji i jesteśmy w stanie zrobić wiele, żeby ją osiągnąć. Poczucie dobrze wykonanej pracy oraz uznanie ze strony osób, dla których pracujemy, sprawia nam najwiekszą przyjemność i jest motorem do podejmowania nowych wyzwań.OFERTA

PROJEKTOWANIE

Projektowanie stoisk targowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta (projekt techniczny i wizualizacja 3D)

BUDOWA

Wykonanie elementów zabudowy stoiska na podstawie zaakceptowanego projektu oraz montaż zabudowy na targowych w kraju i zagranicą.

KOORDYNACJA

Współdziałanie z organizatorami imprez tergowych w celu zatwierdzenia projektu oraz dostosowania sie do przepisów technicznych i przeciwpożarowych.

NADZÓR AUTORSKI

Czuwanie nad zgodną z projektem realizacją zabudowy przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości. Przekazanie Klientowi w pełni gotowego stoiska.

GRAFIKA

Liternictwo płaskie i przestrzenne, wydruki wielkoformatowe na różnych nośnikach, grafika podświetlana, niestandardowe indywidualne rozwiązania, itp.

USŁUGI DODATKOWE

Obliczenia statyczne, pomoc w zakupach, usługi multimedialne, ochrona i sprzątanie stoiska, dokumentacja fotograficzna i filmowa, personel pomocniczy, itp.

PORTFOLIO


NASZA PRACA W LICZBACH

0
WYKONANYCH PROJEKTÓW
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
POKONANYCH KILOMETRÓW
0
WYPITYCH KAW

KONTAKT

ZAPRASZAMY DO SKONTAKTOWANIA SIĘ Z NAMI

Jeśli chcieliby Państwo zadać jakieś pytanie lub przekazać informację, prosiły do nas napisać, odezwiemy się tak szybko, jak to będzie możliwe.

Proszę czekać

NASZ ADRES

Minkoncept, ul. Czerwińskiego 16
61-414 Poznań
+ 48 514259800
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.

Dojazd do naszej firmy od ulicy Brzóski na wysokości numeru 16 parking po lewej stronie.